Estadoscafe

Rádi bychom Vám tímto poděkovali, že jste zavítali na náš e-shop a my Vám tak můžeme představit naše produkty a filozofii naší firmy. Jsme firma s dlouhou a bohatou historií. Náš příběh se začal psát roku 1865, kdy se konsorcium zemí dohodlo na používání ochranné známky Café Estados (člen sdružení kávy), která zaručovala ochranu obchodu s kávou proti nelegálnímu pašování na konci devatenáctého století. Tato značka se použivala jako pečeť kvality na každém legálně dovezeném pytlu zelené kávy do Itálie.

Z tohoto příběhu se zrodila v roce 1960 naše značka Estadoscafé, která svoje nynejší logo nese od roku 1999. V České republice je Estadoscafé od roku 2002.

Dnes je Estadoscafé ve více jak 10 zemí a jenom v Itálii nás najdete na více jak 600ti prodejních míst.

Dovolte nám prosím, abychom Vám mohli představit naší kávu přímo u Vás a to jak v podobě zrnkové kávy, kapslí nebo třeba speciálně namleté kávy pro přípravu french pressu. Jsme zárukou kvality a profesionálního přistupu. Pro Office a HORECA klienty zajišťujeme nejenom dodávku kávy, ale i dodávku technologií jak ke koupi tak formou zapůjčení, ale hlavně zajišťujeme profesionální proškolení personálu a o své klienty se staráme tak, aby byla zaručena ta nejvyšší kvalita podávané kávy. Navíc pro svůj personál můžete získat baristické cetifikáty a díky profesionálnímu proškolení personálu zvýšíte svou konkurenceschopnost a tím i své zisky. S námi získáte kompletní podporu pro Váš podnik.

 

Navíc si díky unikátnímu systému kapslí s mletou kávou (pouze mletou, žádné rozpustné náhražky) vychutnáte svoji oblíbenou kávu ve stejné kvalitě i doma.

 

Záznamy nebyly nalezeny...